Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Malnia - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie na wynajem 2 pokojowe w Opole - Śródmieście. Mieszkanie jest nowe jeszcze nikt w nim nie zamieszkał. Budynek oddany w 2024r. Wszystko nowe. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

30,72 zł/m²65,10 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 65,10 m2 przy ul. Niedziałkowskiego 15 w Opolu. Lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

44,82 zł/m²60,24 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony na parterze na bliskim Zaodrzu w Opolu. Atutem tego lokalu jest funkcjonalny układ pomieszczeń, zaplecze sanitarne i witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

37,28 zł/m²77,80 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 77,8 m na wynajem Plac Mikołaja Kopernika Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 77,8 m , zlokalizowany w przyziemiu zadbanego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,11 m² 45,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 46,11 m , położonego w ścisłym Centrum Opola, zaledwie 140 metrów od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na parterze nowooddanego, niskiego budynku znajdującego się w Opolu w Kolonii Gosławickiej (okolice Turawa Park). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Opole

Zaodrze,Opole(Malnia + 17 km)

45,45 zł/m²132 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu biurowego 132 m2 w wysokim standardzie! Lokal położony w Opolu, dzielnica Zaodrze umiejscowiony na I piętrze biurowca. Lokal stanowią: -trzy pokoje biurowe - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Opole

Opole(Malnia + 17 km)

6 440 zł460 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o łącznej powierzchni 460m2. Dodatkowa powierzchnia nie wliczana w metraż na piętrze ok. 70m2 Przedzielona tymczasową zabudową, możliwość demontażu. Powierzchnię można.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokale na wynajem centrum Opola | 24 m i 30 m | klimatyzacja, winda, parking, media w cenie Do wynajęcia dwa lokale użytkowe położone w budynku z windą, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł4 820 m² 15,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia hale magazynowo - produkcyjną o powierzchnię 4820m2 Możliwość podziału na następujące powierzchnie 2100m2, 2100m2 oraz 620m2. Media: -woda -prąd siła -kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gogolińska

Malnia,opolskie

750 zł46 m² 16,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania o powierzchni 46 m2, składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie bezczynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Leśna

Malnia,opolskie

3 900 zł100 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Weegree House to w pełni wyposażony mobilny dom z systemami typu smart home. Dostęp do: pięciu pokoi dwuosobowych (możliwość konwersji na jednoosobowe) Dwóch łazienek z prysznicami.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij